Modern Combat 5: Za darmo na iOS - Ważne nowości w rozgrywce FPS

19.03.2015 o godzinie 15:40 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry na smartfonyFPS

Modern Combat 5

Modern Combat 5

Jeżeli macie skończone 18 lat, interesują was FPS-y i, być może, zetknęliście się już kiedyś ze strzelanką od Gameloftu zatytułowaną Modern Combat 5, to najnowsze wieści z linii frontu mogą was zaciekawić.

Do wydanej na tablety i smartfony gry został wprowadzony nowy, pod niektórymi względami przełomowy w historii tytułu update. Od tej pory, dostęp do Modern Combat 5 jest darmowy - póki co dla graczy korzystających z urządzeń z systemem iOS. Do tej pory soczystego FPS-a można było pobrać po uiszczeniu niewielkiej opłaty, teraz gierka dołącza do produkcji free-to-play. Aktualizacja nie pojawiła się jeszcze w sklepie Google Play, dlatego na tę chwilę wciąż nie można mówić o bezpłatnym dostępie dla wszystkich graczy.

Support, nowe bronie i nowy multiplayer mode

Zobaczmy co wersja 1.2.0 wnosi nowego do samej rozgrywki. Po pierwsze, możecie powitać dodatkową klasę postaci: Support. Oprócz tego, w wasze ręce trafią nowe bronie – żadna z klas nie została pominięta przy wzmacnianiu arsenału. Rozszerzenia doczekał się też tryb multiplayer, który został uzupełniony o Zone Control - mode dający szanse na zwiększenie punktacji. Twórcy nie zapomnieli przy tym wszystkim o dopracowaniu personalizacji postaci: nowe maski, skille i znaki specjalne już czekają na was w grze.

Źródło: iTunes

Graj teraz w Modern Combat 5
Gry na smartfony, Shooter, FPS
Modern Combat 5 ZdjęciaModern Combat 5 Zdjęcia
Graj teraz
Typ:
Gry na smartfony
18latPolecamy:
od 18 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Modern Combat 5 Tags
  • combat 3
  • ofensive combat
  • strzelanki
  • offensive combat
  • sniper
  • ghost recon wildlands